zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
RSS
SmodCMS


Kurs Biblijny - na podstawie Ew. Jana

 

Drogi Internauto!

Ewangelię św. Jana, jak również całą Biblię, można porównać do głębokiej jaskini pełnej skarbów. Podejmij wyzwanie, aby odnaleźć w niej niezliczone duchowe bogactwa!

Dzieła i słowa Jezusa mogą przemienić Twoje życie, wnosząc do niego pokój, radość, siłę oraz nową nadzieję. Przewodnik ten złożony jest z pytań, pomocnych w lekturze Ewangelii, rozważaniu jej głównego przesłania oraz w odkrywaniu zawartych w niej skarbów.

Korzystając z tego kursu i poświęcając na lekturę wskazanych fragmentów 10-15 minut dziennie, w ciągu I 7 tygodni przeczytasz całą Ewangelię i gruntownie zapoznasz się z jej przesłaniem!

Po zakończeniu kursu możesz bezpłatnie otrzymać Nowy Testament, przez co chcemy wyrazić nasze uznanie za twoje zaangażowanie i wytrwałość oraz zachęcić cię do dalszego czytania Słowa Bożego. Jeśli po przeczytaniu Ewangelii św. Jana będziesz zainteresowany dalszym poznawaniem Biblii, możesz uzyskać informacje na temat innych dostępnych kursów biblijnych kontaktując się z nami. Modlimy się o to, żeby czytanie i rozważanie Biblii stało się najważniejszym zajęciem w Twoim życiu! Niech Bóg Cię błogosławi!

Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w pasjonującej przygodzie poznawania biblijnego przesłania, wypełnij proszę i wyślij poniższy formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o szczegółach kursu.

 

Odkryj życie, które nigdy się nie kończy

Praktyczny przewodnik po Ewangelii Jana

 

"Te zaś dzieła zostały opisane, abyście uwierzyli, że Jezus jest Mesjaszem,

Synem Boga; abyście uwierzyli, a On wtedy zapewni wam życie".

(Jana 20:31)

 

  

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Nie ma komentarzy
*
*
*
 
SmodCode
 

Licznik odwiedzin:

darmowe komponenty na strone

darmowe komponenty na strone